Menu
A+ A A-

Społeczność

W pewnych obszarach naszego portalu masz możliwość interakcji z innymi użytkownikami lub pozostawienia swoich komentarzy. Prosimy, aby wpisywane komentarze były rozsądne i przemyślane, tak żeby nasza strona była miejscem przyjaznym, w którym każdy jest szanowany.

Prosimy o zapoznanie się z poniżej przedstawionymi, najważniejszymi zasadami zachowania w dziedzinie społeczności naszej witryny internetowej. Więcej wytycznych dotyczących ogólnych zasad korzystania z portalu jest dostępnych w Zasadach korzystania.

  • Komentarze publikowane na naszej witrynie internetowej są dostępne publicznie. Artykuły i wiadomości nie będą usuwane, a komentarze z nimi powiązane mogą być rejestrowane i przechowywane w wielu miejscach. Twoje uwagi mogą być dostępne przez długi czas i nigdy nie wiadomo kto będzie je czytał. Dlatego należy zachować ostrożność podczas wpisywania swoich danych osobowych, które zostaną ujawnione osobom trzecim.
  • Nie wolno podszywać się pod inne osoby oraz podawać danych innych osób lub podmiotów.
  • Zabronione jest wysyłanie jakichkolwiek materiałów wulgarnych, fałszywych, obscenicznych, obraźliwych lub nienawistnych, a także treści należących do innej osoby lub podmiotu, naruszających prawa własności intelektualnej lub ochrony prywatności. Nie wolno publikować materiałów erotycznych.
  • Nie należy udostępniać informacji prywatnych, które mogą pomóc osobom trzecim w ustaleniu twojego adresu zamieszkania, identyfikacji twojej osoby lub kradzieży tożsamości.

Użytkownicy, którzy zachowują się w sposób agresywny lub w inny sposób naruszają niniejsze wytyczne mogą zostać ukarane ograniczeniem dostępu do witryny FLS.

FLS może usunąć komentarze lub inne materiały przesłane na naszą stronę w dowolnym momencie. FLS zastrzega sobie prawo do usuwania postów w całości lub w części, z każdego miejsca na stronie, jeśli uznamy, że treść ta jest niezgodna z obowiązującymi zasadami.

Member of Interliga Patronat nad rozgrywkami: Korona Kielce