Menu
A+ A A-

MK Bowling partnerem FLS!

  • Wojciech Ziemba - FLS
  • Kategoria: Newsy
  • Odsłony: 1037

Miło nam poinformować, że Futbolowa Liga Szóstek nawiązała współpracę z Centrum Rozrywki MK Bowling i wspólnie z nowym partnerem przeprowadzi podczas zbliżającego się sezonu Jesień 2016 konkursy, w których do wygrania będą vouchery na grę w kręgle oraz bilard.

MK Bowling to profesjonalna kręgielnia w Kielcach będąca wspaniałą alternatywą dla lubiących aktywny wypoczynek połączony z rozrywką i sportem.

Kręgielnia dysponuje dwunastoma torami do gry, wśród nich są tory wyposażone w bandy ułatwiające grę dzieciom. System liczenia punktów, oraz zarządzania torami jest całkowicie skomputeryzowany, co ułatwia grę. Kręgielnie MK Bowling to jedne z najnowocześniejszych kręgielni w Polsce, urządzone według najwyższych standardów światowych i wyposażone w profesjonalny sprzęt. Na torach czeka na gości zawsze miła i fachowa obsługa oferująca instruktaż oraz pomoc.

Centrum Rozrywki MK Bowling dysponuje wysokiej jakości stołami do gry w bilard oraz automatami do gier zręcznościowych i jest to najlepsza propozycja na mile spędzony czas pełen atrakcji, dostępnych w jednym miejscu, bez względu na płeć, wiek, dzień i pogodę. MK Bowling to także rozrywka dla grup dzieci i młodzieży, turystów, całych rodzin, studentów i firm.

MK Bowling zostało fundatorem nagród-voucherów dla zwycięzców organizowanych przez Futbolową Ligę Szóstek konkursów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Partnera: http://www.mkbowling.pl/

Komentarze  

#1 profile 2018-10-31 17:43
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Member of Interliga Patronat nad rozgrywkami: Korona Kielce