Menu
A+ A A-

Hurtowniasportowa.net partnerem FLS!

  • Wojciech Ziemba - FLS
  • Kategoria: Newsy
  • Odsłony: 888

Futbolowa Liga Szóstek zyskała kolejnego partnera. Rozpoczynamy współpracę w zakresie partnerstwa technicznego z hurtowniasportowa.net, jednym z najlepszych internetowych sklepów sportowych w Polsce.

Hurtowniasportowa.net istnieje na rynku od 2009 roku. Sukcesywnie rozwija swoją markę, dokładając kolejne elementy do bogatej oferty. Główna idea firmy pozostaje niezmienna od początku działalności: zapewnić klientom wybór wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach, a przy tym niezmiennie dbać o wysoki standard obsługi. W ciągu zaledwie kilku lat firma trzykrotnie znalazła się na podium rankingu Opineo na najlepszy internetowy sklep sportowy.

Jakie korzyści zyska Futbolowa Liga Szóstek na współpracy z hurtowniasportowa.net? Już niebawem wystartujemy ze wspólnymi akcjami, podczas których wszystkie drużyny i wszyscy zawodnicy naszej ligi otrzymają 10-procentowe rabaty na zakupy w hurtowniasportowa.net.

Będziemy mogli wybierać z bogatej oferty piłkarskiej i spośród kilku tysięcy futbolowych produktów. Znajdziemy w niej sprzęt piłkarski dwóch najlepszych producentów na świecie, czyli adidasa oraz Nike, a także wielu innych topowych marek. Nasz najnowszy partner oferuje szeroki wybór butów piłkarskich, koszulek, akcesoriów i pozostałej części asortymentu, szybką wysyłkę, kompleksową obsługę przy każdym zamówieniu, a także konkurencyjne ceny. Dodatkowo pozwala dokonywać personalizacji znacznej części sprzętu, z obuwiem oraz odzieżą piłkarską na czele. W ramach usług piłkarskich można skorzystać również z Profesjonalnej Obsługi Klubów (POK) oraz KITMANA.

POK dedykowany jest całemu środowisku piłkarskiemu: począwszy od prezesów, przez pojedynczych piłkarzy, aż po całe drużyny. Kompleksowe zakupy w jednym miejscu, wyposażenie zespołu od stóp do głów, atrakcyjny i profesjonalny wygląd, a także wysokie rabaty na cały asortyment piłkarski z oferty sklepu to tylko kilka z długiej listy potencjalnych korzyści. Z każdym rokiem portfolio POK rozszerza się o kolejne kluby partnerskie – już dziś jest ich ponad 150 w całej Polsce.

Z kolei KITMAN.pl jest serwisem, który pozwala zaprojektować stroje meczowe, treningowe (w tym dresy) oraz reprezentacyjne dla wszystkich zawodników wedle Twojego pomysłu. Od początku do końca. Od wyboru koszulki, spodenek i getrów, przez dodanie nadruków i logotypów, które mają się na nich znaleźć, aż po indywidualizację każdego kompletu – pod względem rozmiaru, numeru, a nawet nadruku – dla każdego piłkarza.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Member of Interliga Patronat nad rozgrywkami: Korona Kielce