Menu
A+ A A-

Gorczańska Krynica

Oficjalnym dostawcą wody mineralnej dla uczestników FLS jest Gorczańska Krynica.

Już w okresie przedwojennym rozpoczęta została eksploatacja złóż wód mineralnych w rejonie Szczawy. Produkowano wówczas znane i cenione gatunki wód mineralnych. Od wiosny 2001r. firma "Euro-Code" Spółka Jawna K. J. Morzywołek" rozpoczęła eksploatację tutejszych źródeł i wprowadziła na rynek wodę źródlaną o nazwie: "Gorczańska Krynica".

Woda ta bardzo szybko zdobyła uznanie konsumentów na terenie całego kraju. Unikalne walory smakowe oraz właściwości oferowanej wody, pozwoliły na szybką budowę sieci sprzedaży w całym kraju, a tym samym na dynamiczny rozwój działalności. W roku 2003 wzbogaciliśmy nasz asortyment w wodę mineralną, również pozytywnie przyjętą przez naszych klientów. Firma prowadzi wciąż nowe inwestycje w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów oraz inwestycje zmierzające w kierunku dostosowania się do nowych norm europejskich. (źródło: www.gorczanska.com.pl)

Odpowiednie proporcje minerałów czynią Gorczańską Krynicę idealna wodą dla aktywnych rodzin, które pragną zachować zdrowie na dłużej. Posiada znakomite właściwości oczyszczające organizm dzięki czemu czujemy się pełni energii przez cały dzień.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Partnera: www.gorczanska.com.pl

Member of Interliga Patronat nad rozgrywkami: Korona Kielce