Menu
A+ A A-

Przedstawiamy - Hydrogeotechnika

  • Wojciech Ziemba - FLS
  • Kategoria: Wywiady
  • Odsłony: 459

Przyszła pora na zaprezentowanie drużyny Hydrogeotechnika. Jej kapitanem jest Robert Banaszek, który jest jednym z tych zawodników, który ma doświadczenie z krakowskiej Futbolowej Ligi Szóstek.

Futbolowa Liga Szóstek: Jak powstał zespół i skąd jego nazwa?

Robert Banaszek (Hydrogeotechnika): Nazwa zespołu pochodzi od nazwy firmy HYDROGEOTECHNIKA, czyli technologie dla ochrony środowiska z siedzibą w Kielcach.

Czy drużyna posiada doświadczenie z innych rozgrywek?

Drużyna istnieje od 2013 roku i występuje w buskiej lidze halowej w Busku-Zdroju.

Jakie cele stawia sobie zespół?

Cel zweryfikuje boisko:), ale chcielibyśmy znaleźć się w górnej połowie tabeli.

Kto będzie liderem drużyny?

Siła raczej w zespole.

Jaki będzie kolor koszulek zespołu?

Czarne stroje.

---

W ostatniej edycji ligi futsalu w Busku-Zdroju Hydrogeotechnika uplasowała się na 2 lokacie z dorobkiem 19 punktów wywalczonych w 9 spotkaniach. Zawodnicy w czarnych koszulkach wygrali 6 meczów, 1 zremisowali i zanotowali 2 porażki. Najskuteczniejszym zawodnikiem był kapitan Rafał Banaszek, który zdobył 9 z 45 bramek drużyny. Hydrogeotechnika wygrała natomiast kończący sezon Lech Cup 2015, w którym wzięło udział pierwszych 8 drużyn ligi. W finale pokonała mistrza ligi zespół Auto Max. Sezon wcześniej w 16 meczach drużyna odniosła 8 zwycięstw, zanotowała remis i 7 porażek plasując się na 5 lokacie. Królem Strzelców został wówczas Robert Banaszej z dorobkiem 43 goli.

Warto też odnotować występ Hydrogeotechniki w turnieju Biznes Liga Winter Cup II, który odbył się w marcu 2014 roku. Wtedy to drużyna dotarła do półfinału, gdzie uległa występującemu między innymi w krakowskiej Futbolowej Lidze Szóstek GEO-ZENITowi. Najlepszym strzelcem turnieju został Robert Banaszek.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Member of Interliga Patronat nad rozgrywkami: Korona Kielce