Menu
A+ A A-

Koczotowski: Zagrać na zero z tyłu

  • Wojciech Ziemba - FLS
  • Kategoria: Wywiady
  • Odsłony: 729

Co słychać w obozie BANG Futsal Team przed bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniem ze Szkołą Jazdy KORONA MM? O tym możecie przeczytać w wywiadzie z Kajetanem Koczotowskim. Jutro rozmowa z drugą stroną.

Piotr Klimczak (Futbolowa Liga Szóstek): Przed Wami bardzo możliwe, że jeden z najważniejszych meczów sezonu. Z jakim nastawieniem podchodzicie do spotkania ze Szkołą Jazdy KORONA MM?

Kajetan Koczotowski (BANG Futsal Team): Do każdego meczu podchodzimy tak samo. Chcemy zagrać na zero z tyłu, wygrać mecz oraz dobrze bawić się na boisku.

Rzeczywiście ten jeden mecz może zadecydować o tym, kto zostanie Mistrzem Futbolowej Ligi Szóstek i pojedzie na Mistrzostwa Polski do Warszawy?

To dopiero początek ligi także nie można tak stwierdzić. Wydaje mi się, że o tytuł powalczą BANG, KORONA, Hydrogeotechnika, Ambrozja Catering i Ślichowice. Po tym meczu zarówno my, jak i KORONA MM będziemy mieli za sobą 2 z 5 meczów z pretendentami do mistrza. Kto w tym starciu zdobędzie 3 punkty na pewno będzie bliżej celu, ale mecz KORONY z Radiem eM pokazał, że każdy może gdzieś pogubić punkty.

Jak na razie możecie pochwalić się najszczelniejszą defensywą w Lidze. Czy to właśnie obrona będzie decydującą formacją w środowym meczu?

Staramy się zawsze grać na zero z tyłu. Do tej pory nam się to nie udało, ale myślę że w końcu przyjdą takie mecze. Może już w środę. Połowa drużyny gra ze sobą pierwszy raz dopiero w FLS, dlatego też wkradają się często jakieś błędy. Z czasem będzie ich coraz mniej.

W ostatnim spotkaniu zabrakło Damiana Chrzanowskiego. Czy pojawi się na meczu ze Szkołą Jazdy KORONA MM?

W ostatnim meczu popularny "Kucyk" nie zagrał, ponieważ był niegrzeczny i narzeczona mu nie pozwoliła. Podobno obiecał, że będzie już wzorowym narzeczonym, przeprosił i mam niepotwierdzone info, że wystąpi w następnym spotkaniu.

Wielce prawdopodobnie, że Wasi przeciwnicy przyjdą w najmocniejszym składzie. Jak będzie wyglądał Wasz skład?

Cieszy nas to bardzo. Im trudniej zdobyć gola tym większa satysfakcja z niego. Jeszcze do końca nie wiemy, kto pojawi się na meczu, ale mogę zdradzić dla wiernych fanek, że prawdopodobnie zadebiutuje tego dnia Karol Armata. Liczy na wsparcie kobiet po wyleczeniu kontuzji której doznał w "wypadku samochodowym".

Jakaś specjalna taktyka zostanie przygotowana na środowy wieczór?

Taktykę na gorąco przed meczem rozrysuje nam duet trenerski Armata - Chrzanowski.

Obawiacie się kogoś z obozu przeciwnika?

W zespole przeciwnika obawiamy się tylko krzyków, bo jak oglądaliśmy ich ostatnie spotkanie to było ich sporo.

Jak będzie wyglądać pierwsza szóstka, która rozpocznie mecz?

Jeszcze nie wiemy, jak będzie wyglądała nasza szóstka na to spotkanie. Zawsze ustalamy, kto wyjdzie na gorąca przed meczem.

Jaki będzie wynik spotkania?

Bukmacherka to nie jest moja mocna strona… No, ale obstawię 4:1 z korzyścią dla BANG Futsal Team.

Komentarze  

#4 antoniomorales 2016-04-06 10:01
Korona MM nie ma kim straszyć, chyba, że tym, który krzyczy bezustannie.
Cytuj
#3 John 2016-04-05 20:57
4:1 chyba dla Korony MM :) bez jaj
Cytuj
#2 Pff 2016-04-05 19:01
Hahaha, tylko że mały nie wyraził chęci gry
Cytuj
#1 hehe 2016-04-05 18:49
Jak Mały przyjedzie to nie będzie tak śmiesznie :)
Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Member of Interliga Patronat nad rozgrywkami: Korona Kielce