Menu
A+ A A-

Misztal: Skład? Będą małe niespodzianki

  • Wojciech Ziemba - FLS
  • Kategoria: Wywiady
  • Odsłony: 688

Zapraszamy do lektury z przedstawicielem Szkoły Jazdy KORONA MM Michałem Misztalem. Tematem dzisiejszy mecz z BANG Futsal Team.

Piotr Klimczak (Futbolowa Liga Szóstek): Przed Wami starcie z jednym z głównych faworytów do mistrzostwa Futbolowej Ligi Szóstek, jakie nastroje panują w drużynie?

Michał Misztal (Szkoła Jazdy KORONA MM): Atmosfera w drużynie jak zwykle na najwyższym poziomie. Ostatnie spotkanie spotkanie z Ambrozją Catering pokazuje jak duży potencjał w nas drzemie. Przegrywając 1:4, 2:5 mecz zakończyć zwycięstwem 8:5 - to nie lada wyczyn. Z tego miejsca chciałbym ogromnie podziękować zawodnikom za determinacje i walkę do ostatniego gwizdka.

Czy BANG Futsal Team może was czymś zaskoczyć?

Jeśli chodzi o drużynę BANGa to na pewno czujemy respekt wobec przeciwnika ponieważ w tej ekipie jest naprawdę dużo doświadczonych i utalentowanych zawodników. Czy mogą nas czymś zaskoczyć ? Myślę, że boisko wszystko zweryfikuje.

Którego zawodnika Waszych najbliższych przeciwników trzeba się najbardziej obawiać?

Uważam, że siła tkwi w całym zespole i nie chciałbym wyróżniać jakiegoś zawodnika.

W sezon weszliście ospale, ale druga połowa meczu z Ambrozją Catering pokazała, że najgorsze macie za sobą. Rzeczywiście, odmiana losów tego meczu da wam kopa na resztę sezonu?

Zdecydowanie uważam, że tak. Takie mecze również są potrzebne. Dodają skrzydeł i pomagają uwierzyć we własne umiejętności.

Jest już ustalona taktyka na środowy mecz?

Z kapitanem zespołu czyli Danielem Benigierem dokonujemy szczegółowej analizy spotkania z Ambrozją. Chcemy wyciągnąć wnioski i wyeliminować wszystkie niedociągnięcia. Specjalnej taktyki nie będziemy układać pod to spotkanie. Chcemy poprawić błędy z ostatnich spotkań i po prostu zagrać swoje.

Jest szansa na obecność zawodników takich jak Andrzej Paprocki, Tomasz Radomski, Paweł Łuszcz, Krzysztof Rusiecki?

Jeśli chodzi o skład nie chciałbym zdradzać szczegółów przed spotkaniem. Mogę zaznaczyć tylko, że będą małe niespodzianki. Spotkanie może wskazać ostatecznego triumfatora rozgrywek dlatego zagramy w najmocniejszym składzie.

Jaki będzie końcowy wynik spotkania?

Niech wygra lepszy :)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Member of Interliga Patronat nad rozgrywkami: Korona Kielce