Menu
A+ A A-

Chrzanowski: Nie będziemy się bronić, tylko atakować

  • Wojciech Ziemba - FLS
  • Kategoria: Wywiady
  • Odsłony: 883

Już jutro, czyli w środę 18 maja czeka nas najważniejszy mecz sezonu Wiosna 2016. Lider tabeli Hydrogeotechnika zagra z wiceliderem BAGN Futsal Team. Spotkanie to zadecyduje najprawdopodobniej o tym, kto zostanie pierwszym mistrzem kieleckiej Futbolowej Ligi Szóstek. Z okazji tego spotkania przygotowaliśmy dla Was rozmowy z przedstawicielami obu ekip. Na pierwszy rzut idzie wywiad z przedstawicielem BANG - Damianem Chrzanowskim.

Piotr Klimczak (Futbolowa Liga Szóstek): Cześć Damian, zdajecie sobie sprawę, że w środę rozstrzygnie się sprawa mistrzostwa Futbolowej Ligi Szóstek w sezonie Wiosna 2016?

Damian Chrzanowski (BANG Futsal Team): Witam. Tak, mamy świadomość tego, że środowy mecz, jest kluczowym spotkaniem o tytuł ligi.

Znany jest już skład na to spotkanie? Wiemy kogo ewentualnie może zabraknąć?

Skład jeszcze nie jest znany, rozważamy kilka wariantów, ale na pewno będziemy wszyscy w komplecie.

Przed sezonem nikt nie stawiał Hydrogeotechniki w roli faworyta rozgrywek. Jesteście zaskoczeni, że Wasz najbliższy przeciwnik znajduje się na pierwszym miejscu?

Jeśli chodzi o zaskoczenie, że Hydro jest liderem, to niekoniecznie ponieważ patrząc na skład to mają w zespole ciekawych zawodników grających na co dzień w ligach.

Jest już znana taktyka na to spotkanie?

Taktyka jest jedna: wyjść na boisko i wygrać mecz, nieważne jakim stylem, ważne żeby były trzy punkty.

Zgodzisz się z tezą, że kluczem do sukcesu będzie wyeliminowanie z gry Roberta Banaszka?

Zgodzę się z tezą o Robercie. Pamiętam „Banana” jeszcze z Granatu Skarżysko, gdzie razem kopaliśmy i jest to bardzo dobry zawodnik, jednak nie możemy zapominać o innych chłopakach z Hydro między innymi Mice, Strzebskim, czy Talerze.

Hydrogeotechnika dużo strzela, ale i też dużo traci bramek. Wy za to dysponujecie najlepszą w defensywą w FLS. To właśnie ta formacja będzie kluczowa w środowy wieczór?

Myślę, że formacja defensywna będzie bardzo ważnym elementem w tym meczu, jednak nie będziemy się bronić, tylko atakować.

Jaki będzie wynik spotkania?

Chciałbym żeby był korzystny dla nas, po fajnym, piłkarskim meczu. Myślę, że pokażemy dobry futbol.

Dziękuję za rozmowę.

Dzięki.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Member of Interliga Patronat nad rozgrywkami: Korona Kielce