Menu
A+ A A-

Banaszek: Nastawienie? Chcemy wygrać

  • Wojciech Ziemba - FLS
  • Kategoria: Wywiady
  • Odsłony: 690

Przed najważniejszym meczem sezonu rozmawialiśmy także z kapitanem aktualnego lidera tabeli - Hydrogeotechniki, Robertem Banaszkiem. Zapraszamy do lektury.

Piotr Klimczak (Futbolowa Liga Szóstek): Cześć Robert. Jak się czujecie przed najważniejszym meczem sezonu?

Robert Banaszek (Hydrogeotechnika): Tak samo, jak przed każdym innym, po prostu chcemy wygrać najbliższe spotkanie.

Nie byliście stawiani w roli faworytów, a od drugiej kolejki jesteście liderem rozgrywek. Spodziewaliście się, że tak to się potoczy?

Przed sezonem nie zakładaliśmy sobie żadnych celów, bo nie znaliśmy poziomu innych drużyn, kto faworyt, kto nie...? Teraz, gdy do końca zostały już tylko trzy kolejki, a jak przypomniałeś od drugiej jesteśmy na pierwszym miejscu, to fajnie by było utrzymać liderowanie do końca.

Przed Wami spotkanie z BANG Futsal Team, drugą do tej pory niepokonaną drużyną. Obawiacie się kogokolwiek z obozu przeciwnika?

W drużynie BANG grają bardzo dobrzy zawodnicy, ciężko kogoś stawiać przed szereg, praktycznie z wszystkimi z nich znamy się z dużego boiska. Z kilkoma nawet tj. Łukaszem Góralem, Damianem Chrzanowskim, czy Mateuszem Zacharskim miałem przyjemność grać w jednym zespole... Fajny mecz się zapowiada.

Waszą niesamowitą siłą jest zgranie. BANG natomiast wydaję się, że ma więcej indywidualności w zespole. Jak to wygląda Twoim zdaniem?

Tak naprawdę nie widziałem, jak dotąd żadnego meczu z ich udziałem, więc ciężko mi to ocenić...

Można powiedzieć, że zwycięzca tego spotkania zostanie mistrzem FLS, bo zwycięstwa w  kolejnych dwóch meczach dla jednych jak i drugich powinny być formalnością…

Gra toczyć będzie się do 11-ej kolejki, ale nie odkryje nic nowego jeśli powiem, że wygrani środowego spotkania znacznie przybliżą się do I miejsca.

Jak wiemy gra nie tylko toczy się o mistrza Futbolowej Ligi Szóstek, ale również o wyjazd na Mistrzostwa Polski do Warszawy. Jesteście gotowi również na rywalizacje na arenie krajowej?

Jeśli uda nam się wygrać w Kielcach, to do Warszawy chętnie pojedziemy, a okaże się, czy zwiedzić miasto, czy coś ugrać:)

Jaki będzie wynik środowego spotkania?

Wierzę, że korzystny dla HYDROGEOTECHNIKI, a dokładny podam w najbliższą środę tuż przed godziną 22:)

Dzięki za rozmowę.

Dziękuję, pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Member of Interliga Patronat nad rozgrywkami: Korona Kielce