Menu
A+ A A-

Szymkiewicz: Chcemy ponownie wygrać FLS

  • Wojciech Ziemba - FLS
  • Kategoria: Wywiady
  • Odsłony: 338

 

Już dziś dojdzie to hitowego starcia pomiędzy Hydrogeotechniką i BANG Futsal Team. Przed tym być może decydującym o tytule meczu rozmawialiśmy z graczem BANG Dominikiem Szymkiewiczem.

Piotr Klimczak (Futbolowa Liga Szóstek): Spotkanie z Hydrogeotechniką zbliża się wielkimi krokami. Jaka atmosfera w drużynie cały czas aktualnego mistrza?

Dominik Szymkiewicz (BANG Futsal Team): Nastroje jak najbardziej pozytywne, choć zdajemy sobie sprawę, że musimy to spotkanie wygrać, aby i w tej edycji odnieść zwycięstwo.

Problemy kadrowe w tym sezonie Was nie opuszczają. Jest szansa na szerszy skład w meczu sezonu Jesień 2016?

Jak widać mimo szerokiej kadry na większość meczów nie byliśmy w stanie zebrać optymalnego składu, dlatego nasza gra wyglądała rożnie. Na mecz z Hydro na pewno wszyscy zdrowi zawodnicy naszej drużyny się zjawią :)

Sam zaliczyłeś tylko jedno spotkania w tym sezonie. Jest szansa na pojawienie się w środowy wieczór na boisku?

Właśnie godziny rozgrywania meczy przez BFT w tej edycji były dla mnie dość niefortunne, stad tylko jeden występ, ale w środę pojawię się przy Ściegiennego.

Żeby liczyć się jeszcze w walce o pierwsze miejsce musicie wygrać. Czujecie związaną z tym presje?

Gramy tylko o trzy punkty, żaden inny rezultat nie wchodzi w grę, bo chcemy po raz kolejny wygrać FLS.

Pół roku temu w niesamowitych okolicznościach zapewniliście sobie wygraną z Hydrogeotechniką. Jaki będzie miało przebieg Twoim zdaniem najbliższe spotkanie pomiędzy Waszymi drużynami?

Spotkanie było bardzo ciekawe, ze szczęśliwym zakończeniem dla nas. Sporo zwrotów, ciekawe akcje, dużo walki, ale tez na wysokim poziomie. Myślę, że tak samo będzie teraz. Miejmy nadzieję, że pogoda dopisze i zostanie rozegrane fajne dla oka spotkanie:)

Jaki będzie końcowy wynik spotkania?

Jak wspominałem, tylko trzy punkty utrzymują nas w walce o pierwsze miejsce, wiec musimy zrobić wszystko, aby wygrać, ale nie podejmę się typowania konkretnego wyniku. Zapraszam wszystkich na to spotkanie i zobaczymy jak wszystko się potoczy!

Dzięki za rozmowę.

Dzięki, pozdrawiam.

Komentarze  

#1 bo 2016-10-22 19:33
pozdrawiam.
Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Member of Interliga Patronat nad rozgrywkami: Korona Kielce