Menu
A+ A A-

Do trzech razy sztuka

  • Kamil Wójcik
  • Kategoria: Dziś w FLS
  • Odsłony: 318

Przed nami piąta seria spotkań sezonu Wiosna 2017. Spośród czterech zaplanowanych na tą kolejkę spotkań najciekawiej z perspektywy poprzednich starć zapowiada się mecz PG Kielce - Radio eM Kielce. Czy za trzecim podejściem "Radiowcom" uda się wreszcie pokonać "Geologów"? Oprócz tego przed szansą na przełamanie staną Amatorzy, Drink Team, a przede wszystkim Hydrogeotechnika. Poniżej krótka zapowiedź tego, co przed nami.

Godzina 20:00

BANG Futsal Team - AthletiCK's

W tej kolejce naprzeciw kroczącego po trzecie kolejne mistrzostwo BANG Futsal Team stanie debiutujący w rozgrywkach AthtetiCK's. Postawa ekipy znajdującej się obecnie na czwartej pozycji jest dość silnie uzależniona od liczby zawodników dostępnych na dany mecz. Jeśli do dyspozycji jest duża ilość graczy to gra wygląda dość obiecująco, natomiast jeśli liczba zawodników jest "na styk", to efektywność wyraźnie spada. Natomaist w BANG FT po staremu - szeroka, silna kadra, w której ciężko znaleźć słabe punkty. Trudno przewidzieć, jaką kadrą będą mogli dysponować AthletiCK's w tym starciu, jednakże nie spodziewamy się, by miało to jakieś kolosalne znaczenie, gdyż obrońcy tytułu są na tyle dobrze dysponowani i pewni siebie w ostatnim czasie, że utraty punktów w starciu z beniaminkiem rozgrywek z całą pewnością nie biorą pod uwagę.

NASZ TYP: 1

Areszt Śledczy Kielce - Amatorzy Kielce

Będzie to spotkanie drużyn znajdujących się na przeciwległych biegunach - drugi w tabeli Areszt Śledczy kontra drudzy od końca (wśród grających drużyn) Amatorzy. Większe szanse na triumf w tym starciu dajemy wiceliderowi nie tylko ze względu na ilość zgromadzonych punktów, ale także za jakość gry, która naprawdę może się podobać. Gracze w żółto-czerwonych strojach na pewno będą szukać okazji do urwania punktów i przy okazji oderwania się od dna tabeli, jednakże przy tak dobrze zorganizowanym przeciwniku może być to zadanie bardzo trudne do zrealizowania.

NASZ TYP: 1

Godzina 21:00

Hydrogeotechnika - Drink Team

Nie odkryjemy tutaj Ameryki jak napiszemy, że zdecydowanym faworytem tego meczu są zawodnicy Hydrogeotechniki. Jednakże nie możemy w tym miejscu zapominać, że w ostatnich tygodniach przeżywają oni dość trudne chwile (2 mecze z rzędu bez wygranej - pierwsza taka seria od 25 maja), co sprawia, że każde kolejne niepowodzenie będzie skutkować zmniejszeniem szans nie tylko na mistrzostwo, ale także na podium po ostatniej kolejce zmagań. Jak pokazała ostatnia kolejka, Hydro ma problemy z drużynami, które przez pełne 50 minut są w stanie dużo biegać po boisku. Czy młodzi zawodnicy Drink Team będą potrafili utrzymać przez większą część meczu takie tempo, jak w pierwszym kwadransie gry z BANG FT? Jeśli tak, to spodziewamy się mniej jednostronnego widowiska, niż miało to miejsce pół roku temu (wtedy to Hydro rozgromiło Drink Team 13:3).

NASZ TYP: 1

Przedsiębiorstwo Geologiczne - Radio eM Kielce

Jak już wspominaliśmy we wstępie, będzie to trzecie spotkanie tych ekip w historii występów w FLS. Do tej pory raz wygrało PG Kielce (I edycja - 3:1) i raz drużyny te dzieliły się punktami (II edycja - 3:3). Mecz ten będzie okazją dla Radia eM nie tylko na pierwszą wygraną nad "Geologami", ale także na przełamanie dwóch niekorzystnych serii - minut bez zdobytego gola (105) oraz spotkań bez zwycięstwa (licząc mecze z poprzedniej edycji seria ta wynosi aż 11(!) spotkań). Faworytem tego pojedynku będą jednak zawodnicy grający w biało-zielonych strojach, którzy w minioną środę w dobrym stylu pokonali faworyzowaną Hydrogeotechnikę i z pewnością będą chcieli odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu oraz utrzymać miejsce na ligowym podium.

NASZ TYP: 1X

Komentarze  

#1 profile 2018-11-02 14:15
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Member of Interliga Patronat nad rozgrywkami: Korona Kielce