Menu
A+ A A-

Ostatni akcent sezonu

  • Wojciech Ziemba - FLS
  • Kategoria: Dziś w FLS
  • Odsłony: 449

Ostatnim akcentem trzeciego sezonu kieleckiego edycji FLS będą dwa spotkania o różne stawki. Drink Team zagra z Amatorami o siódme miejsce w tabeli, a Hydrogeotechnika będzie chciała rzutem na taśmę wywalczyć srebrne medale. Warunkiem jest wygrana nad trzykrotnym Mistrzem BANG Futsal Team.

Godzina 20:00

Drink Team Kielce - Amatorzy Kielce

W ostatniej kolejce los skojarzył dwie drużyny, które jako jedyne wiosną nie wygrały, a więc stawką tego meczu będzie uniknięcie ostatniego miejsca w tabeli. W nieco lepszej sytuacji są Amatorzy, którzy mają na koncie dwa punkty i dziś wystarczy im remis mi zachować siódme miejsce, choć na pewno zespół będzie walczył o pełną pulę. Podobnie jak Drink Team, dzierżący przed ostatnim meczem miano czerwonej latarni ligi z jednym oczkiem w dorobku. Jesienią w starciu tych drużyn górą byli Amatorzy i również dziś więcej szans przyznajemy temu zespołowi.

NASZ TYP: X2

Godzina 21:00

Hydrogeotechnika - BANG Futsal Team

Ostatnim akcentem sezonu Wiosna 2017 będzie pojedynek, który od początku rozgrywek kieleckiej edycji FLS wzbudza spore emocje, choć w tym sezonie jego stawką nie jest tytuł mistrzowski. BANG już wcześniej zapewnił sobie złote medale, z kolei Hydrogeotechnika nie nawiązała do dwóch poprzednich, udanych kampanii i tym razem nie liczyła się w walce o palmę pierwszeństwa. Dwukrotni wicemistrzowie mogą jednak jeszcze rzutem na taśmę powtórzyć poprzednie osiągnięcia, ale warunkiem jest zwycięstwo w dzisiejszy wieczór. Sytuacja jest bardzo ciekawa - jeśli Hydrogeotechnika wygra - zajmie drugie miejsce, jeśli zremisuje trzecie, a jeśli przegra to zakończy rozgrywki poza podium. BANG gra z kolei o prestiż i podtrzymanie imponującej serii zwycięstw.

NASZ TYP: X2

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Member of Interliga Patronat nad rozgrywkami: Korona Kielce